Ubezpieczenie ekranu telefonu

Zastanawiasz się nad ubezpieczeniem ekranu swojego telefonu? Jeśli tak, zapoznaj się z niezbędnymi informacjami w tym zakresie. Mamy nadzieję, że poniższe tematy okażą się dla Ciebie ciekawe. Sprawdź czy ubezpieczenie ekranu telefonu jest dla Ciebie.

Jeszcze przed podpisaniem umowy ubezpieczenia ekranu telefonu ważne jest, aby wnikliwie przeczytać OWU, czyli dokument zawierający ogólne warunki ubezpieczenia. W ten prosty sposób możesz dowiedzieć się, co dokładnie obejmuje wybrane ubezpieczenie telefonu.

Czy warto ubezpieczyć ekran telefonu?

Nie mamy wątpliwości, że ubezpieczenie ekranu telefonu powinno być jednym z podstawowych elementów ochrony. Dlaczego? Mimo stosowania najwyższej jakości rozwiązań, ekran telefonu ze względu na pęd życia i czynniki zewnętrzne jest narażony na liczne uszkodzenia. Sytuacja może być tym bardziej trudna w sytuacji, kiedy w naszym gospodarstwie jest dziecko lub zwierzęta domowe.

Czy ubezpieczenie obejmuje przypadkowe uszkodzenie?

Ubezpieczenie zazwyczaj dotyczy wypłaty sumy ubezpieczenia lub naprawy z powodu zaistnienia sytuacji, takich jak:

  • zbicie przedniej szybki,
  • kradzież,
  • uszkodzenia na skutek zalania w tym takie, które doprowadzają do częściowej lub całkowitej niesprawności urządzenia,
  • uszkodzeń, które powstały ze względu na działanie osób trzecich lub wandalizm,
  • pogryzienie przez zwierzęta domowe, na przykład psa.
Zapewnij sobie spokojny urlop
Nawet 50% taniej za pełen pakiet ochrony

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że każdy ubezpieczyciel może zaproponować nie tylko inny okres umowy, ale również inną sumę ubezpieczenia, kwotę itp. Oprócz tego musimy pamiętać, że niektóre z podmiotów ubezpieczających godzą się na zawarcie polisy do trzech miesięcy po zakupie smartfona. Oprócz tego ubezpieczenie telefonu w ramach niektórych ofert nie obejmuje akcesoriów, takich jak ładowarki i słuchawki.

Ubezpieczenie ekranu telefonu może również obejmować przypadkowe uszkodzenia. Wszystko zależy od tego, na które z dostępnych rozwiązań uda nam się zdecydować.

Gdzie kupić ubezpieczenie ekranu telefonu?

Chcesz znaleźć rozwiązania, które pozwolą Ci na najwyższy poziom ochrony ekranu telefonu? Możesz wybrać propozycje, które zostaną Ci zaproponowane w sklepie RTV/AGD, podczas zakupu sprzętu, wykorzystania polisy oferowane w salonie sieci komórkowej lub włączenie telefonu do ubezpieczenia nieruchomości. Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje indywidualne oczekiwania.

Ile kosztuje ubezpieczenie ekranu telefonu?

Obecnie ubezpieczenie ekranu telefonu to koszt kilkunastu do kilkudziesięciu złotych w skali roku. Jak zatem warto zauważyć, nie jest to koszt, który mógłby w znaczący sposób wpłynąć na obciążenie naszego budżetu. Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie właściwego ubezpieczenia ekranu telefonu lub wciąż zastanawiasz się nad tym, dlaczego warto skorzystać z tej polisy, to doskonale się składa.

Sprawdź nasze Ubezpieczenia

Warto Wiedzieć